Jak se stát členem?

Velice uvítáme, pokud se budete chtít stát členem spolku a rozšíříte tak řady lidí, kteří mají zájem se aktivně podílet na fungování naší komunity.

Společně si v Jabloňovém Sadu můžeme vytvořit příjemné a klidné místo pro život, kde se lidé budou pravidelně setkávat a pořádat akce, které nám dovolí zapomenout na každodenní starosti a kde budou naše děti společně vyrůstat.

Členství ve Spolku Jabloňový Sad je určeno pro lidi s trvalým pobytem na území Jabloňového Sadu a není podmíněno žádným finančním příspěvkem.

Písemnou přihlášku ke členství přijímá předseda, který také rozhoduje o přijetí nového člena spolku. Přihláška musí obsahovat: jméno a příjmení žadatele, adresu trvalého pobytu, datum narození, email a telefonní číslo. Stačí poslat email na adresu: spolekjablonovysad@gmail.com

Detailní informace o členství ve spolku naleznete tady.