Kdo jsme?

Spolek Jabloňový Sad vznikl jako sousedská iniciativa, která si klade za cíl sdružovat obyvatele lokality Jabloňový sad a jejího okolí. Rádi bychom naší činností podpořili komunitního ducha lokality, například organizováním sousedských setkání, aby se obyvatelé navzájem znali a navázali přátelské vztahy.

Chceme také pořádat akce, na kterých bychom společnými silami během roku náš společný prostor zvelebovali pod heslem "vytrhaný plevel = dobrý plevel" a také se podíleli na údržbě a výsadbě nové zeleně. Společně s členy Komise pro Jabloňový sad bychom chtěli budovat přátelskou komunitu.

Budeme rádi, když rozšíříte naše řady a stanete se členem spolku! Jelikož některé činnosti a plány jsou spojené mimojiné i s finančními náklady, budeme moc rádi za finanční podporu této iniciativy a to na transparentní účet spolku.

Jakákoliv pomoc, podpora i nápady jsou vítány! Kontakt na nás najdete zde nebo nás prostě oslovte, když nás potkáte.

No a kdo jsme? Parta lidí, co jim záleží na tom, aby to v JS trochu žilo a panovala tu příjemná a přátelská atmosféra. Přidáte se?

výbor Spolku JS

Kristýna Dragounová

předsedkyně výboru

"Je skvělé, když lidé společným úsilím vytvoří krásné a přátelské prostředí."

Nina Košíková

člen výboru

"Mám radost když lidé spolupracují, aby se komunita rozvíjela"

Zuzana Neradilová