Ježíškova pošta

V letošním roce zažívá Ježíškova pošta velký nápor a Ježíšek se snaží všem poctivě odepsat. Ještě, že mu děti hážou společně s dopisy i nějaké ty sladkosti.

Letos Ježíšek odepisoval nejen dětem, ale také velice rád odpověděl i některým rodičům, kteří mu opět napsali po dlouhé době. A nesmíme zapomínat i na naše domácí mazlíčky. Ano i pejsci Ježíškovi píšou :)

Stále ještě hledáme 2 děti, kteří Ježíškovi napsali, ale bohužel nebyla uvedena zpáteční adresa.

Ježíšek prosí o pomoc s nalezením dětí, které mu poslaly tyto dopisy. Nebyla na nich uvedena žádná adresa. Pokud poznáte některý z dopisů, zašlete prosím adresu na email spolku (spolekjablonovysad@gmail.com). Ježíšek chce poděkovat všem hodným dětem, které na něj myslí. Děkujeme všem za pomoc