Projekt Vánoce 2022

Cílem projektu je udělat si další krásné Vánoce v Jabloňovém Sadu. Chceme stejně jako v minulých letech zajistit vánoční stromek a Ježíškovu poštovní schránku. Opět se sejdeme u vánočního stromku při příležitosti jeho rozsvícení a společně si vychutnáme první letošní svařák. Vybraný finanční obnos bude použit na pořízení vánočního stromku, chvojí na výzdobu JS, pořízení ozdob a teplého pití na předvánoční setkání.

Cílová částka: 3 500 Kč

Vybráno: 3 200 Kč

Přispívat můžete na transparentní účet: 5781952399/0800

Do zprávy příjemci dejte text: Projekt Vánoce 2022

Děkujeme.

vánoční stromek 2019

Ježíškova poštovní schránka

Jak to bude fungovat? Ježíšek, aby mohl každému přinést co si nejvíce přeje, potřebuje dopisem toto přání dostat. O to se postará Ježíškova pošta, jejíž schránku budeme mít v JS. Pro správné fungování schránky je potřeba na dopis napsat zpáteční adresu, aby Ježíšek věděl, kam má dárky přinést. ;-)

Schránku umístíme k vánočnímu stromku a dáme k ní lucerničku, aby ji každý našel i v podvečer.

Vánoční stromek

Vánoční stromek máme opět vybrán na plantáži v Popůvkách od pane Lemona. Společně se stromkem přivezeme i trochu chvojí, kterým vyzdobíme zbytek Jabloňového sadu.

Přebytky z výzdoby si budete moci opět volně rozebrat během prvního adventního víkendu - letos nicméně s velkým množstvím prosím nepočítejte. Umístění chvojí oznámíme na fcb Jabloňového sadu.

vánoční stromek 2020

vánoční stromek 2021

Ozdoby

Ozdoby na vánoční stromek můžete opět vyrábět spolu s dětmi a v den rozsvícení přijít stromek nazdobit.

Ozdoby by měly být vyrobeny tak, aby vydržely venkovní počasí a také je neodnesl vítr. Prosíme nenoste skleněné a papírové ozdoby a také nepoužívejte jedlé komponenty pro jejich výrobu.

Pokud budete s dětmi chtít tvořit, můžete se inspirovat výrobou polystyrenových ozdob stejně jako v minulých letech.